کد دوره: EC005

عنوان دوره: کارگاه آموزشی آنلاین ماشینکاری سه‌محوره توسط نرم‌افزار NX

زمان های برگزاری: دوشنبه و پنجشنبه، ۶ و ۹ شهریور ماه ۱۳۹۶

در این کارگاه آموزشی رایگان آنلاین (صوتی و تصویری) کاربری نرم افزار NX در ماشینکاری سه محوره بر ماشین فرز مجهز به کنترل عددی کامپیوتری (CNC) تشریح می‌شود. در این کارگاه به معرفی محیط نرم افزار NX، تعریف ماشین ابزار، شبیه سازی فرآیند فرزکاری سه محوره، ایجاد مسیر حرکت ابزار و بهینه سازی آن و … بصورت مختصر اشاره می‌شود.

۳-axis machining by NXmore info machinetools  clinic RED with grey background
کد دوره: EC004

عنوان دوره: کارگاه آموزشی آنلاین آزمون های دقتی ماشین های ابزار کنترل عددی (CNC)

زمان های برگزاری: پنجشنبه و سه شنبه، ۲ و ۷ شهریور ماه ۱۳۹۶

کلیات آزمون‌های دقتی انواع ماشین‌ابزار مجهز به کنترل عددی کامپیوتری (CNC) و اهمیت وجودی آن‌ها در این کارگاه آموزشی آنلاین (صوتی و تصویری) تشریح می‌شود. با استناد به استانداردهای بین المللی، آزمون‌های متداول در جهان برای خطایابی ماشین‌های ابزار تبیین می‌شود. همچنین به کاربرد هر یک از آزمون‌ها نیز بصورت مختصر اشاره می‌شود.

Testing CNC machinetools-2more info machinetools  clinic RED with grey background
کد دوره: EC003

عنوان دوره: کارگاه آموزشی آنلاین مفاهیم پایه کنترل عددی کامپیوتری (CNC)

زمان های برگزاری: چهارشنبه و جمعه، ۱۳ و ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶

چنانچه تمایل داشته باشید به دنیای حرفه ای ماشینهای CNC و برنامه نویسی این ماشینها وارد شوید و اطلاعات مقدماتی در مورد این تجهیزات ندارید، شرکت در این کارگاه آموزشی صوتی-تصویری برای شما مفید واقع شود.

در این کارگاه آموزشی آنلاین (صوتی و تصویری) اطلاعات اساسی و پایه ای در مورد سیستم کنترل عددی ماشین های CNC به مخاطبان ارائه می شود که مقدمه ای برای برنامه نویسی CNC می باشد.

CNC principlesmore info machinetools  clinic RED with grey background
کد دوره: EC002

عنوان دوره: کارگاه آموزشی آنلاین آشنایی با انواع استاندارد و جستجوی موضوعی در آن ها

زمان های برگزاری: چهارشنبه الی جمعه، ۱ الی ۳ دیماه ۱۳۹۵

چنانچه هنگام انجام موضوع کاری یا تحقیقاتی با این سوال مواجه شده‌اید که استاندارد مرجع برای اطلاع از ویژگی‌ها و مشخصات یک محصول یا خدمت، نحوه انجام آزمون و کالیبراسیون، چگونگی بازرسی یک کالا، روش‌های متداول تولید و فرآوری محصول و … چیست و پاسخی برای آن نداشتید و در مورد نحوه جستجوی آن در استانداردها نیز آگاهی کافی نداشتید، شرکت در این کارگاه آموزشی می تواند برای شما مفید واقع شود.

در این کارگاه آموزشی آنلاین (صوتی و تصویری) انواع مختلف استانداردهای موجود در دنیا و کابردی در شاخه‌های مختلف فنی و مهندسی به همراه سازمان‌ها و انجمن‌های تدوین‌کننده آن‌ها معرفی می‌شوند. سیستم دسته‌بندی و کدگذاری بین‌المللی استانداردها نیز تشریح می‌شود. جستجوی موضوعی استانداردها از دیگر مباحث این دوره خواهد بود.

standard-workshop-for-websites-tc39-ir-and-machinetools-ir-3more info machinetools  clinic RED with grey background
کد دوره: EC001

عنوان دوره: کارگاه آموزشی آنلاین مبانی آزمون و تنظیم ماشین‌های ابزار CNC

زمان برگزاری: پنجشنبه، ۴ آذرماه ۱۳۹۵ – ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰

در این کارگاه آموزشی آنلاین (صوتی و تصویری) کلیات آزمون‌های قابل انجام بر انواع ماشین‌ابزار مجهز به کنترل عددی کامپیوتری (CNC) و اهمیت وجودی آن‌ها تشریح می‌شود. در این کارگاه به آزمون‌های متداول در جهان برای خطایابی ماشین‌های ابزار بر اساس سری اسناد ایزو ۲۳۰ اشاره و همچنین کاربرد هر یک از آزمون‌ها تشریح می‌شود.

ec001-for-machinetools-ir-website-resized800-500-4more info machinetools  clinic RED with grey background
جهت اطلاع از دوره های جدید، اطلاعات خود را وارد نمایید